Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
لباسکار کاپشن ضد آب

لباسکار کاپشن ضدآب

در بسیاری از مشاغل مختلف افراد بنا بر نیاز مجبور به استفاده از لباس های محافظتی هستند که از رسیدن آسیب های فیزیکی به بدن جلوگیری می کنند.از این البسه در بسیاری از مشاغل چون جوشکاری، صنایع رنگ، کارخانجات، خودروسازی، عمرانی و ... استفاده می شود.طراحی لباس کار باید به گونه ای باشد که با وجود لایه های گونان حفاظتی در آن، از انعطاف مناسبی برخوردار بوده و کاربر به راحتی بتواند عملیات خود را انجام دهد. هر چه نوع پارچه ای که در ساخت لباس بکار گرفته می شود از الیاف طبیعی بیشتری ساخته شده باشد تبادل گرمایی بیشتری خواهد داشت بنابراین در برخی موارد تماما از مواد شیمیایی ساخته می شود.لباسکار در ساده ترین حالت ممکن از بلوز شلوار و یا کاپشن و شلوار ساخته شده است.
این کاپشن کار دارای آستر 50 گرمی پشم شیشه با رویه آستر سارچ دارای یقه و مچ و کمر بوده که به صورت کشبافت طراحی شده است. ضد آب و دارای مقاومت حرارتی تا دمای 3- درجه سانتی گراد.

کاپشن کار آستر دار ضد آب

دارای سایز بندی متفاوت

سفارش تولید توسط ایمن ابزار سالیان پذیرفته می شود.
در بسیاری از مشاغل مختلف افراد بنا بر نیاز مجبور به استفاده از لباس های محافظتی هستند که از رسیدن آسیب های فیزیکی به بدن جلوگیری می کنند.از این البسه در بسیاری از مشاغل چون جوشکاری، صنایع رنگ، کارخانجات، خودروسازی، عمرانی و ... استفاده می شود.طراحی لباس کار باید به گونه ای باشد که با وجود لایه های گونان حفاظتی در آن، از انعطاف مناسبی برخوردار بوده و کاربر به راحتی بتواند عملیات خود را انجام دهد.هر چه نوع پارچه ای که در ساخت لباس بکار گرفته می شود از الیاف طبیعی بیشتری ساخته شده باشد تبادل گرمایی بیشتری خواهد داشت بنابراین در برخی موارد تماما از مواد شیمیایی ساخته می شود.لباسکار در ساده ترین حالت ممکن از بلوز شلوار و یا کاپشن و شلوار ساخته شده است.
این کاپشن کار دارای آستر 50 گرمی پشم شیشه با رویه آستر سارچ دارای یقه و مچ و کمر بوده که به صورت کشبافت طراحی شده است. ضد آب و دارای مقاومت حرارتی تا دمای 3- درجه سانتی گراد.

دارای سایز بندی متفاوت

سفارش تولید توسط ایمن ابزار سالیان پذیرفته می شود.

......

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه همکاری و خدمت رسانی فروشگاه سالیکار، از طریق شماره

تماس های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

......

تلفکس:0216648753 -02166487102

همراه: 3450 338 0912

......

ساعت کاری:

روزهای شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18 بعد از ظهر

پنج شنبه 9 صبح الی 14 بعد از ظهر

......

لباسکار,لباس کار,لباس آتش نشانی,تجهیزات آتش نشانی,خرید تجهیزات آتش نشانی,لباس ضد حرق,بادگیر,بارانی,لباس عایق حرارت,ابزار ایمنی,تجهیزات ایمنی,FireMan,safety tools,fire detector,salikar,ایمن ابزار سالیان,کاپشن,روپوش آتش نشانی,

تماس بگیرید1 2 3 4 5