Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
اورکت پارچه فلامنت

اورکت فلامنت

اورکت پارچه ای خزدار سالیان، از رویه ای از جنس پارچه فلامنت بوده و ضد آب می باشد. آستر این اورکت، آستر پشم شیشه لوزی دوزی شده بوده و بنابراین علاوه بر استحکام، گرمایش خوبی را برای کاربر به همراه خواهد داشت. دارای کلاه که قابلیت جدا شدن را داراست و با زیپ به کاپشن متصل می باشد. دارای چهار جیب جلو 2 جیب بر روی سینه و دو جیب پایین آن.

اورکت پشم شیشه فلامنت
اورکت پارچه ای خزدار سالیان، از رویه ای از جنس پارچه فلامنت بوده و ضد آب می باشد. آستر این اورکت، آستر پشم شیشه لوزی دوزی شده بوده و بنابراین علاوه بر استحکام، گرمایش خوبی را برای کاربر به همراه خواهد داشت. دارای کلاه که قابلیت جدا شدن را داراست و با زیپ به کاپشن متصل می باشد. دارای چهار جیب جلو 2 جیب بر روی سینه و دو جیب پایین آن. همچنین در دوخت آن از زیپ و دکمه جهت کیپ شدن آن استفاده شده است.
این اورکت مناسب استفاده در تاسیسات، صنایعی مانند جوشکاری در محیط های باز، مکانیکی و تمامی کارهایی که به نحوی با محیط باز در فصول سرد سال انجام میگیرند، می باشد.
دارای سایز بندی M-XXL
برند ایمن ابزار سالیان
ساخت کشور ایران

......

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه همکاری و خدمت رسانی فروشگاه سالیکار، از طریق شماره

تماس های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

......

تلفکس:0216648753 -02166487102

همراه: 3450 338 0912

......

ساعت کاری:

روزهای شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18 بعد از ظهر

پنج شنبه 9 صبح الی 14 بعد از ظهر

......

اورکت،کاپشن،اورکت فلامنت،اورکت ضد آب،کاپشن ضد آب،پارچه فلامنت،بارانی،کاپشن بارانی،بادگیر،بادگیر ضد آب،over coat،کاپشن مهندسی،اورکت مهندسی،اورکت تاسیسات،

تماس بگیرید1 2 3 4 5