Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
کلاه ماسک جوشکاری هترمن

کلاه ماسک جوشکاری هترمن

کلاه ماسک جوشکاری HatterMan، بخش محافظ صورت این ماسک ساختاری از جنس PVC دارد که استحکام بالایی داشته و از وزن مناسبی برخوردار است. مجهز به نگه‌دارنده‌ای پلاستیکی است و به‌ راحتی روی سر قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های این ماسک جوشکاری می‌توان به لنز محافظ چشم آن اشاره کرد. لنز داخلی این ماسک شفاف بوده و تنها برای محافظت از برخورد براده‌ها به چشم کاربرد دارد.

برند هترمن Hatter Man
ساخت کشور ایران
کلاه ماسک جوشکاری HatterMan، بخش محافظ صورت این ماسک ساختاری از جنس PVC دارد که استحکام بالایی داشته و از وزن مناسبی برخوردار است. مجهز به نگه‌دارنده‌ای پلاستیکی است و به‌ راحتی روی سر قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های این ماسک جوشکاری می‌توان به لنز محافظ چشم آن اشاره کرد. لنز داخلی این ماسک شفاف بوده و تنها برای محافظت از برخورد براده‌ها به چشم کاربرد دارد. در مقابل این لنز نیز بخشی متحرک برای نصب یک لنز دودی مخصوص جوشکاری وجود دارد که باید به‌صورت جداگانه تهیه شود.
اندازه این ماسک 25cm و وزن آن 370 گرم
برند هترمن Hatter Man
ساخت کشور ایران

......

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه همکاری و خدمت رسانی فروشگاه سالیکار، از طریق شماره

تماس های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

......

تلفکس:0216648753 -02166487102

همراه: 3450 338 0912

......

ساعت کاری:

روزهای شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18 بعد از ظهر

پنج شنبه 9 صبح الی 14 بعد از ظهر

......

کلاه ایمنی،کلاه جوشکاری،ماسک جوشکاری،کلاه صنعتی،تجهیزات ایمنی،کلاه ایمنی HatterMan،ماسک جوشکاری هترمن،خرید ماسک جوشکاری،قیمت کلاه ایمنی،Hatterman،ماسک جوشکاری تایوان،طلق محافظ صورت،

تماس بگیرید1 2 3 4 5