Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
ماسک جوشکاری هترمن

ماسک جوشکاری هترمن

از جمله تجهیزات ایمنی که در هنگام جوشکاری وجود آن‌ها الزامی است می‌توان به عینک و ماسک جوشکاری اشاره کرد. با کمک این تجهیزات احتمال سوختن صورت و آسیب دیدن چشمان فرد کاهش می‌یابد.بخش محافظ صورت این ماسک ساختاری از جنس PVC دارد که استحکام بالایی داشته و از وزن مناسبی برخوردار است. دارای نگه‌ دارنده‌ای پلاستیکی بمنظور قرار گرفتن راحت بر روی سر.

تولید برند هترمن Hatter Man
ساخت کشور ایران
ماسک ایمنی Hatter Man از جمله تجهیزات ایمنی که در هنگام جوشکاری علاوه بر عینک و ماسک جوشکاری وجود آن الزامی است. با کمک این تجهیزات احتمال سوختن صورت و آسیب دیدن چشمان فرد کاهش می‌یابد. بخش محافظ صورت این ماسک ساختاری از جنس PVC دارد که استحکام بالایی داشته و از وزن مناسبی برخوردار است. دارای نگه‌ دارنده‌ای پلاستیکی بمنظور قرار گرفتن راحت بر روی سر. لنز داخلی این ماسک شفاف بوده و تنها برای محافظت از برخورد براده‌ها به چشم کاربرد دارد. در مقابل این لنز نیز بخشی متحرک برای نصب یک لنز دودی مخصوص جوشکاری وجود دارد که باید به‌صورت جداگانه تهیه شود.
اندازه این ماسک 25cm بوده و وزن آن 370 گرم
تولید برند هترمن Hatter Man
ساخت کشور ایران

......

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه همکاری و خدمت رسانی فروشگاه سالیکار، از طریق شماره

تماس های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

......

تلفکس:0216648753 -02166487102

همراه: 3450 338 0912

......

ساعت کاری:

روزهای شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18 بعد از ظهر

پنج شنبه 9 صبح الی 14 بعد از ظهر

......

کلاه ایمنی،کلاه جوشکاری،ماسک جوشکاری،کلاه صنعتی،تجهیزات ایمنی،کلاه ایمنی HatterMan،ماسک جوشکاری هترمن،خرید ماسک جوشکاری،قیمت کلاه ایمنی،Hatterman،محافظ صورت،طلق محافظ صورت،

تماس بگیرید1 2 3 4 5